Buttony

Aktualności

Pewne zwycięstwo

• autor: filippp, 2011-05-28 14:25

W dzisiejszym spotkaniu 19. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych pewnie pokonaliśmy na własnym stadionie Unię Oświęcim 3:0. Mecz odbywał się w deszczowej aurze. Przez całe spotkanie prowadziliśmy grę, goście nie mieli żadnych klarownych sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie. W polu karnym sfaulowany został Król, a sędzie wskazał na jedenasty metr. Bramkarza Unii pewnym strzałem pokonał Kurowski. W drugiej połowie Rosiek dołożył bramkę z rzutu karnego oraz Kuźma po pięknym strzale z rzutu wolnego. Po tym spotkaniu mamy 34 punkty i niezagrożone 3. miejsce. Za tydzień wyjazd do Bochni, a za 2 tygodnie derby z Sandecją!

Dunajec Nowy Sącz 3:0 Unia Oświęcim ( Kurowski, Rosiek, Kuźma)

Dunajec : Migacz - Kuźma, Kuriata, Więcek, Piszczek - Kurowski, Brdej, Majchrowski, Ziemianek- Rosiek, Surma oraz Król, Legutko, Potoniec, Wojtarowicz i Iwański ( kontuzja )

Trening w poniedziałek : '97 - 16.00, '97- 17.30 + basen 19.45